همه چيز را در مور قهوه سبز بدانيد

قهوه نوشيدني است كه در سراسر دنيا رايج و محبوبن است. دانه‌ هاي رُست شده ي قهوه بعد از آسياب شدن مورد استفاده قرار مي گيرد. قهوه با توجه به عطر و طعم مورد نظر، درجه‌بندي‌هاي متفاوتي دارد. قهوه سبز محصولي است كه امروزه در بازار طرفداران زيادي را به خود جلب كرده است. در اين مطلب قرار است همه چيز درباره ي قهوه سبز را ياد بگيريم در واقع قهوه سبز همان حالت اوليه ي قهوه معمولي است با اين تفاوت كه هنوز بوداده نشده. قهوه سبز به نسبت قهوه معمولي از طعمي تلختر و عطري دل انگيز برخوردار است.

همه چيز درباره قهوه سبز

البته مكمل هاي قهوه ي سبز سهله كه جديدا وارد بازار شده است داراي طعم هاي بهتري هستند. قهوه سبز در مقابل قهوه معمولي از خاصيت زيادي برخوردار است. مصرف روزانه قهوه سبز در جلوگيري از ابتلا به بيماري هاي كيسه صفرا، سيروز كبدي و سرطان كبد نقش بسزائي دارد. ضد افسردگي و مبارزه با آلزايمر نيز از ديگر فايده قهوه سبز لاغري است. قهوه ي سبز با توجه به نقشي كه در كاهش اشتها و ايجاد سيري كه مي كند باعث كاهش وزن مي شود. علاوه بر آن مصرف اين دانه سبز باعث چربي سوزي مي شود و رسيدن به تناسب اندام را به دنبال دارد. علاوه بر اين ها مصرف قهوه سبز لاغري سهله براي افراد مبتلا به بيماري هاي قلبي، اشخاص ديابتي و همچنين اشخاصي كه مبتلا به اضافه وزن هستند توسط پزشكان توصيه مي شود. كلروژنيك اسيد موجود در قهوه سبز مانع تشكيل سنگ صفرا مي شود.

دربراه قهوه سبز همه چيز را بدانيد
گياه قهوه يك محصول بومي است كه مختص مناطق نيمه‌گرمسيري آفريقا و برخي از جزاير جنوب و جنوب شرق آسيا است. در حال حاضر در بيش از ۷۰ كشور كشت مي‌شود. با رسيدن ميوهي گياه قهوه، دانه‌ هاي سبز قهوه را برداشت مي كنند و بعد از پردازش در نهايت آن را خشك مي‌كنند. دانه‌هاي قهوه ي خشك شده را به درجات مختلف تفت مي دهند. كلروژنيك اسيد نوعي از كافئيك اسيد است كه در قهوه معمولي و قهوه سبز سهله وجود دارد. ميزان كلروژنيك اسيد موجود در قهوه سبز بيشتر از قهوه معمولي است.

كلروژنيك در سيستم عصبي اسيد به عنوان يك آنتي اكسيدان فعاليت دارد و باعث سركوب عوامل ايجادكننده التهاب در سيستم عصبي است و در افراد مبتلا به يبوست به عنوان يك ملين كاربرد دارد. به دليل اثرات آنتي اكسيداني است كه قهوه سبز بسيار محبوب است. در مقابل اين خواص ضد بيماري كه قهوه سبز دارد تاثيري كه در كاهش وزن و رسيدن به تناسب اندام دارد بر محبوبيت آن افزوده است.

اكثر مناطق كشت عمده قهوه ي سبز بر روي كمربند استوايي قرار دارند. كشور برزيل با توليد حدود يك ‌سوم قهوه در جهان رتبه اول را به خود اختصاص داده ‌است. بعد از برزيل كشورهاي ويتنام، كلمبيا و اندونزي به ترتيب در رتبه‌هاي دوم تا چهارم قرار دارند. شايد سوال خيلي اين باشد كه قهوه اي سبز چه فايده اي دارد؟ قهوه سبز از خواص فراواني برخوردار است كه در طب سنتي و پزشكي مصرف آن را توصيه مي كنند. با توجه به مطالعات وسيعي كه در رابطه با فايده قهوه سبز انجام شده، نتايج نتايج فراواني حاصل شده است. طبق نتايج بدست آمده از مطالعات دانشمندان فايده قهوه سبز براي سلامتي و تناسب اندام غير قابل چشم پوشي است.

حتي در زمينه كنترل بسياري از بيماري ها كارآمد است و مصرف آن توسط پزشكان توصيه مي گردد. كلروژنيك اسيد موجود در قهوه سهله تاثير فراواني بر درمان بسياري از بيماري ها دارد و به دليل فايده قهوه سبز به عنوان پيشگيري كننده از ابتلا به بيماري هايي چون بيماري هاي كبدي، سنگ كيسه صفرا، سيروز كبدي، سرطان كبد، ديابت، مقاومت به انسولين، فشار خون و… پيشهاد مي شود. قهوه سبز به دليل برخورداري از كلروژنيك اسيد بالا و كافئين كم از اثرات ضدفشار خون برخوردار است.

 

خريد قهوه سبز لاغري , خريد اينترنتي قهوه سبز , قهوه ي سبز , قهوه اي سبز , سفارش قهوه سبز , قهوه سبز خريد , قهوه سبز رژيمي